Türkiye’de en güzel tatil yapabileceğiniz yerler 3

Türkiye’de en güzel tatil yapabileceğiniz yerler

Yazın hepimiz tatilin vazgeçilmezleri olarak deniz kum ve güneşi ararız. Ancak seçilen mekânların kalitesi bazen bizi sevindirirken bazen de üzmektedir. Deniz tatili amaçlıyorsanız güzel bir araştırmadan sonra tercih etmeniz sizin tatil kalitenizi artıracaktır. Sizin için güzel tatil yerlerini derledik. Umarız ki size yardımcı olur bu seçimlerimiz.

1.) Samsun-Atakum

Dalgaları seviyorsanız sizin için ideal yerlerden bir tanesi. Henüz keşfedilmemiş Türkiye’nin güzelliklerinden bir tanesi. Çoğunlukla yakın illerden gelen yerli turistlerin ilgi odağı konumunda. Kafa dinlemek kalabalıklardan uzak kalmak istiyorsanız sizin için ideal bir yer. Ekonomik bir plan için ve güneylere gidemiyorum diyorsanız sizin için güzel bir tercih olabilir. Şehrin kalabalık ve yoğunluğundan sıyrılarak fazla bilinmeyen bu güzel yere gelerek kendinize güzel jest yapmanızı tavsiye ediyoruz.

2.) Sinop-Hamsilos

Hem doğanın hem de denizin doyasıya tadını çıkarmak için tercih edeceğiniz güzel mekânlardan bir tanesi. Ayrıca çok uygun fiyatları ile rekorlar kıran bir yer. Dalgalar kıyıya vurarken gözleriniz koyun yeşilliklerine dalacak şükredeceksiniz. İstanbul gibi kalabalık yerlerde iseniz uzaklaşıp kafa dinlemek huzur bulmak için çok güzel bir seçim. Şehrin kalabalık ve yoğunluğundan sıyrılarak fazla bilinmeyen bu güzel yere gelerek kendinize güzel jest yapmanızı tavsiye ediyoruz. En mutlu şehir seçilen bu ilde sizinde mutlu olmanızı diliyoruz.

3.) İzmir-Çeşme-Alaçatı

Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden bir tanesidir. Milyonlarca yerli yabancı turiste ev sahipliği yapar. Özellikle son yıllarda çok popüler olmuştur. Soğuk ve sayıca çok fazla olan çeşmelerinden dolayı bu ismi almıştır çeşme. Deniz tatili deriz de bahsetmeden geçer miyiz? İzmir çeşme deniz tatili için çok favori yerlerden bir tanesi. Ayrıca tam 5 ay süren deniz mevsimi sık sık yüzmek istiyor yüzmeye âşıksanız sizler için oldukça ideal. Gerek tarihi gerek doğal güzellikleri ile insan akınına uğrayan İzmir sizler için güzel bir seçim olabilir. Yaz mevsiminin vazgeçilmezlerindendir. Çeşme deniz sezonunun en güzel yaşandığı yerlerden biri olarak oldukça yoğun ilgi almaktadır. En güzel ve huzurlu tatile vesiledir. Buradan ayrılırken gitmek istemeyecek oldukça üzüleceksiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir