Otel Ekle

Erdek Otelleri ve Ocaklar Otelleri

Otel Ekle
Sun Life Resort Hotel

Sun Life Resort Hotel – Herşey Dahil

Tesis hizmet vermemektedir.

Bodrum Bitez’in güzel sahilinde yeni hizmet mantığı ile siz misafirlerimiz memnun etmek için yenilendik,

Ege’nin gözbebeği Bodrum’da hayallerindeki tatile var mısın? diye seslenen Sun Life Resort Hotel, Bodrum Bitez’de yer almaktadır. Standart oda, Deluxe oda ve aile odasından oluşan tesisimizde toplamda 52 adet oda bulunmaktadır. Bitez sahiline ve denize mesafesi 20 metredir.

Deniz kenarında, sakin bir lokasyonda bulunan Sun Life Hotel Hotel, aynı zamanda Bodrum’un en ilgi gören eğlence merkezlerine araç ile yaklaşık 2 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır.

Bir taraftan şehir kalabalıklığından, gürültüsünden ve stresinden uzak olmak isterken bir taraftan da eğlence mekanlarına yakın olmak isteyenler için tesis oldukça ideal bir konumda bulunmaktadır.

Ayrıca, isterseniz Sun Life Resort Hotel’e ait kumsalda Ege’nin buz mavisi denizinin tadını çıkarabilirsiniz, isterseniz de kaydıraklı iki farklı boyutta bulunan havuzda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer yandan, oyun parkı ve düzenlenen farklı aktiviteler sayesinde, küçük çocuklu ailelerin rahat olabilecekleri ideal bir ortam olduğunu da belirtelim.

Sun Life Resort Hotel Milas Bodrum Havalimanı’na 40 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Tesis Kapalıdır!

 

17 Haziran 2017 672 okunma
    Maalesef özellik bulunamadı!
Otele ait fiyatlar sezona göre değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiler için oteli arayınız.
Maalesef, oda bilgisi eklenmemiş!

    Maalesef, harita eklenmemiş!

    Maalesef, video eklenmemiş!

    Toplam Fiyat: 0.00
    YORUMLAR