Otel Ekle

Erdek Otelleri ve Ocaklar Otelleri

Otel Ekle
Hakkımızda

Biz ne yapıyoruz?
Özellikle Erdek ve civarı otel,motel,pansiyon,apart gibi konaklama tesislerinin tanıtımını yapmak ve misafirlerimize konaklama tesislerinin tanıtımı ve direk konaklama tesisi üzerinden online rezervasyon hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca Tur organizasyonlarımıza başlayacağız. Erdek ve civarına Türkiye’nin her yerinden turlarımız olacak, Bu civardanda özellikle Kapadokya bölgesine ve diğer turistik bölgelere turlar düzenleyeceğiz.
Nasıl çalışıyoruz?
Otelinizi sitemize eklediğinizde sizden herhangi bir reklam ücreti istemiyoruz. Bize müsaitlik bilgilerinizi bildirdiğinizde yada sor sat sistemi ile işletmenize rezervasyon geldiğinde sizden müsaitlik için konfirmasyon maili gönderiyoruz ve Rezervasyonunuzu onaylıyoruz. Sizden tüm online satış yapan acentelerin aldığı oranlarda bir komisyon alıyoruz.
Yakında sitemiz ile ilgili çalışmalarımız bitiyor. İnternet ortamındaki tüm reklam alanlarında reklamlarımız başlayacak, Özellikle Google ve diğer arama motorları için geniş bir reklam kampanyası oluşturuyoruz.
Hemen otelinizi eklemek için otel ekle
Otelinizi eklemek için info@erdektravel.com mail adresimize otelinizin tanıtım yazısı, otel ve oda özelliklerini içeren bir yazınızı ve otel resimlerinizi gönderirseniz otelinizi hemen sitemize ekliyoruz. Eğer web siteniz var ise resim ve bilgilerinizi web sitenizdende alabiliriz siz sadece bize fiyatlarınızı ve çalışma isteğinizi belirten bir mail atmanız yeterli.

Soru veya yorumlarınız mı var? Bize yazın: info@erdektravel.com
yada 0554 2998414 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışmayı diliyoruz.
www.erdektravel.com

Her türlü bilgi için : info@erdektravel.com

Hizmetlerimiz
Siz aklınızda oluşturduğunuz geziyi bize söyleyin biz gerçekleştirelim. Erdek Travel Hizmetlerimiz
OTEL REZERVASYONLARI
Sitemizden anlaşmalı olduğumuz otellere online rezervasyon yapabilirsiniz.Hizmetimiz ücretsizdir, hizmetimiz için sizden ücret tahsil etmeyecek, oda fiyatına ilave ücretler eklemeyeceğiz.Rezervasyon bedelini otele  ödeyeceksiniz, ödemeyi kredi kartı yada banka havalesi şeklinde seçebilirsiniz.  Oteller bazı yoğun sezon döneminde rezervasyon için teminat talep edebilirler. Otellerle ilgili her konuda bize danışabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz otel sayfasının sağ tarafında bulunan iletişim formu kısmından bize sorunuzu gönderebilirsiniz. Rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını ilgili tesise ileteceğiz ve tesis adına size bir teyit e-postası göndereceğiz. Konaklamanızdan sonra otel hakkında yorum yapabilirsiniz.

KONGRE & FUAR ORGANİZASYONLARI
Eğer bir gezi,toplantı, kongre ya da fuar organizasyonu düşünüyorsanız biz hazırız. Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağımız mekanın ve programın belirlenmesinde sizinle hareket ederek o listenin şekillenmesini ve sorunsuz işlemesini sağlar. Konukların uçak ve/veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar, oyunlar, animasyonlar, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, basın ilişkileri, firmalar bayiler arası her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik eşya yapımı, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca yapılan hizmetlerdir.
TOPLANTI & SEMİNER ORGANİZASYONLARI
Her türlü bayi toplantısı, seminer, promosyon ve organizasyonlarınız için yapılacak tüm düzenlemeleri bırakın Erdek travel olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve gelişen teknolojiyi yakalama çabamız projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve şartlarla size hazırlamak ve sunmak görevimiz olacaktır
ÖZEL GEZİ GRUPLARI (Yurtiçi – Yurtdışı)
Yurtiçi ve yurtdışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi Erdek Travel olarak sunuyoruz. Siz aklınızda oluşturduğunuz geziyi bize söyleyin biz gerçekleştirelim.
KÜLTÜR TURLARI
Türkiye’nin 7 Farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, otobüs ve uçak olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki başarılarımız sayesinde her geçen gün ülke güzellikleri biraz daha tanınmasında ve anlaşılmasında katkıda bulunuyoruz. Türkiye ‘de kültür turlarının öncüsü olan acentemiz, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.
BALAYI PROGRAMLARI
Balayı hayatın en unutulmaz anların yaşanıldığı romantik, sorunsuz, baş döndürücü bir anıdır. Bunu yaşatmak için bizler tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Balayı için bizim hazırladığımız kusursuz paketlerin yanı sıra sizinde fikirleriniz ve düşlerinizle rüya gibi balayı yaşama ayrıcalığı Erdek Travel farkı ile.
ŞEHİR TURLARI
Tüm yerli ve yabancı misafirler için, yurtiçi deneyimli şoförlü araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde, Erdek Travel tüm şehirler için istediğiniz tur programları ve seçenekleri sunmaktadır.
MÜNFERİT İŞ GEZİLERİ
Günümüzde iş seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır. Bunu için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz Erdek Travel iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslar arası kongre kayıtları, uluslararası seyahat sigortası taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir.
ERDEK TRAVEL bir Kapadokya Seyahat Acentalığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur. Erdek Travel olarak Erdek, Türkiye Turlarının yanı sıra, Kapadokya Turları, Turizm Aktiviteleri ve Dünya geneli turlar ile hizmet vermekteyiz.Sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli turizm ve tatil fırsatları sunmayı amaçlamış ve Türkiye’nin her yerinde hotel rezervasyonu ve tüm turizm faaliyetlerinde hizmet vermektedir.
Her türlü bilgi için : info@erdektravel.com

25 Aralık 2016 1913 okunma